-5%

Пила міні акумуляторна STHOR Li-Ion 20 В, шина l= 15 см (БЕЗ АКУМУЛЯТОРА) (78210)
2 279 ₴
2 165,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: 78210
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Невелика, зручна акумуляторна пила, призначена для різання деревини під час садових і покрівельних робіт.
Ідеально підходить для швидкого зрізання гілок дерев, кущів, тріски, зрізання елементів садової архітектури.
Він живиться від акумулятора, сумісного з пристроями системи Sthor 20 В.
Нековзка ручка забезпечує міцний хват під час роботи.
Додаткова кнопка на корпусі захищає від випадкового спрацьовування.
напрямна: 5" (127 мм)
Крок ланцюга: 1/4" (6,35 мм)
кількість ланок ланцюга: 33
ширина ланцюга: 0,043" (1,1 мм)
максимальна швидкість переміщення ланцюга: 5 м/с
вага: 0,93 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 127 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 20 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 165,05 ₴


