-5%

Сучкоріз ланцюговий акумуляторний на телескоп тримачі 214-274см STHOR Li-Ion 20 В 2 АГод, шина l=20см (78204)
5 387 ₴
5 117,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: 78204
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Телескопічний акумуляторний секатор для зрізання гілок.
Завдяки телескопічній ручці пристрій можна розтягнути до 274 см в довжину.
Для зручності користувача при обрізанні гілок можна регулювати нахил головки пилки.
Пила оснащена автоматичним змащенням ланцюга.
Нековзка ручка забезпечує міцний хват під час роботи.
Секатор працює від акумулятора, сумісного з приладами серії Sthor System 20 В.
довжина напрямної: 8" (200 мм) швидкість ланцюга: 5 м/с автоматичне змащення ланцюга довжина ручки: 2140-2740 мм
вага: 2,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга | 20 В |
| Тип інструмента | Гілкоріз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Акумуляторна пила |
| Розташування зубців | Двостороннє |
| Регулювання кута нахилу різального полотна | Да |
| Довжина полотна | 200 мм |
| Довжина телескопічної штанги, max | 2740 мм |
| Кількість положень різального полотна | 3 |
| Живлення | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 117,65 ₴


