-13%

Пила акумуляторна безщіткова YATO 18 В шина 10 см без АКБ YT-828136
2 176 ₴
1 893,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-828136
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Маленька, зручна акумуляторна пилка на 18 В, призначена для розпилювання деревини при садових та покрівельних роботах. Ідеально підходить для швидкого обрізання гілок дерев, чагарників, колод, вирізування елементів садової архітектури.
Параметри:
- Стрижень та ланцюг: 4" (довжина 100 мм).
- Крок ланцюга: 7,62 мм (0,3 дюйми).
- Ланки ланцюга 26 шт.
- Ширина ланцюга 1,1 мм (0,043").
- Провідне колесо 6 зубів 7,62 мм.
- Швидкість кола: 4,8 м/с.
- Швидкість обертання: 3200 об/хв.
- Місткість батареї: 2000 мАг.
- Захист від випадкового вмикання.
- Тип батарейки: літій-іонний.
- М'яка зручна ручка.
- Вага: 1,1 кг.
- У комплекті: пиляльний ланцюг, кришка напрямної шини.
- Також доступна версія з акумулятором 2 Ач та зарядним пристроєм YT-828135.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 100 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 4.8 м/сек |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість обертів | 3200 об/хв |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Ємність акумулятору | 2 А. г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 893,12 ₴



