-5%

Бур по бетону і каменю AEG SDS+ 16x460 мм (AAKSDS16460)
233 ₴
221,35 ₴
- Готово до відправки
- Код: AAKSDS16460
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по бетонІ, камінні SDS+ з 2 пругами AEG
Особливості:
- Тип: SDS+
- Діаметр: 16 мм
- Довжина: 460 мм / 365 мм
- Кількість пруг: 2
Параметри:
- Матеріал: Високоякісна сталь та карбід
- Вага: 0.5 кг
Свердло AEG, спеціально розроблене для робіт з бетоном та каменем. Його унікальна конструкція з двома пругами забезпечує високу ефективність свердління та довговічність використання. Завдяки технології SDS+ ви зможете легко встановлювати та замінювати свердло, що робить його ідеальним вибором для професіоналів та аматорів.
Застосування:
Це свердло ідеально підходить для виконання робіт з буріння отворів у бетоні та камені під анкерні елементи або для монтажу різноманітних конструкцій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AEG |
| Довжина робочої частини | 430 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Загальна довжина | 460 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221,35 ₴
