-5%

Бур по бетону YATO SDS+ X-tip 6x160 мм (YT-4202)
82 ₴
77,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-4202
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару
Свердло по бетону YATO — це надзвичайно ефективний інструмент, який ідеально підходить для буріння в бетоні, цеглі та інших твердих матеріалах. Завдяки своєму унікальному дизайну та використовуваним матеріалам, це свердло забезпечує високу продуктивність та довговічність.
Параметри
- Тип: SDS+
- Форма: "Х"-тип
- Діаметр: Ø= 6 мм
- Довжина: 160 мм
- Довжина робочої частини: 95 мм
- Кількість у пакуванні: 10 шт.
Особливості
- Висока міцність та зносостійкість завдяки використанню якісних матеріалів.
- Система SDS+ забезпечує швидку заміну свердла без використання додаткових інструментів.
- Призначено для тривалого використання в професійних умовах.
Застосування
Це свердло ідеально підходить для будівельних робіт, ремонту, а також для використання в майстернях. Вони можуть використовуватися у бурильних машинах, перфораторах та інших електроінструментах, що підтримують систему SDS+.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Довжина робочої частини | 130 мм |
| Діаметр | 6 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77,90 ₴
