-5%

Свердло по залізобетону YATO SDS+ Premium X-tip 8x160 мм (YT-41938)
185 ₴
175,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: YT-41938
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по залізобетону YATO : SDS+ Premium
Тип: "Х"-тип
Діаметр: Ø= 8 мм
Загальна довжина: 160 мм
Кількість різальних пруг: 4
Параметри
- Матеріал: високоякісна сталь
- Вага: 0.2 кг
- Стандарт: SDS+
Особливості
- Ідеально підходить для свердління в залізобетоні, цеглі, камені.
- Преміум-клас забезпечує високу продуктивність та тривалий термін служби.
- Чотири різальні пруги забезпечують швидке і чисте свердління.
- Сумісність з системами SDS+ гарантує легкий монтаж і знімання.
Застосування
Це свердло ідеальне для використання в будівництві, ремонті, а також для професіоналів та любителів DIY. Використовуйте його для свердління отворів під дюбелі, під кріплення і для виконання глибоких свердлінь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Довжина робочої частини | 130 мм |
| Діаметр | 8 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175,75 ₴
