-5%

Бур по бетону STHOR SDS+ 8x210 мм S4 (23690)
60 ₴
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23690
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло для бетону (Бур) STHOR: SDS+, 8 x 210 мм. S4 [10/250]
Параметри
- Тип: Свердло для бетону (Бур)
- Матеріал: Високоякісна сталь
- Система кріплення: SDS+
- Розміри: 8 mm (діаметр) x 210 mm (довжина)
- Вага: 200 г
Особливості
- Спеціально розроблений для швидкого та ефективного свердління бетонних, кам'яних та інших твердих матеріалів.
- Уникальна конструкція сполучної частини для кращого з'єднання з дрилем.
- Технологія загострення свердла дозволяє легше проходити матеріал та зменшує знос.
Застосування
Свердло STHOR використовується як у побутових, так і в професійних умовах. Ідеально підходить для виконання ремонтних робіт, монтажу електрики, сантехніки та інших завдань, пов'язаних із свердлінням у твердих матеріалах.
Це свердло стане незамінним помічником для кожного майстра, дозволяючи швидко та точно виконувати потрібні роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Довжина робочої частини | 180 мм |
| Діаметр | 8 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴
