-5%
![Гайковерт електричний ударний STHOR до квадр. 3/4", P=1100Вт, F=800 Nm, торц: 24, 30, 32, 36 мм [2/48] (57097), фото 1](https://images.prom.ua/6271190091_gajkovert-elektrichnij-udarnij.jpg)
Гайковерт електричний ударний STHOR до квадр. 3/4", P=1100Вт, F=800 Nm, торц: 24, 30, 32, 36 мм [2/48] (57097)
6 309 ₴
5 993,55 ₴
- Менше 5 од.
- Код: 57097
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний ударний гайковерт STHOR 57097
Гайковерт електричний ударний STHOR 57097 представляє собою звичайний електроінструмент II класу ізоляції. Призначений для проведення робіт на шинних заводах і на станціях технічного обслуговування.
Особливості Ударного гайковерта STHOR 57097
- Ергономічна рукоятка
- М'який кабель довжиною 4 м
- Додаткова знімна рукоятка в комплекті
- В комплекті з насадками
- Зручний пластиковий кейс
Технічні характеристики Ударного гайковерта STHOR 57097
- Напруга — 230 В
- Частота - 50 Гц
- Потужність - 1100 Вт
- Швидкість обертання - 2200 об/хв
- Крутний момент - 800 Нм
- Частота удару - 4000 уд/хв
- Тип хвостовика — квадрат 3/4" (19 мм)
- Довжина кабеля - 4 м
- Клас ізоляції - ІІ
- Клас захисту - IP20
- Вага - 4.1 кг
Комплектація STHOR 57097
- Електричний гайковерт
- Насадки 24, 30, 32 і 36 мм
- Додаткова знімна рукоятка
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Польща |
| Тип патрона | Квадрат 3/4" |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний крутний момент | 800 H*m |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Вага | 4.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 993,55 ₴

![Гайковерт електричний ударний STHOR до квадр. 3/4", P=1100Вт, F=800 Nm, торц: 24, 30, 32, 36 мм [2/48] (57097), фото 2](https://images.prom.ua/6295537799_w159_h159_gajkovert-elektrichnij-udarnij.jpg)
![Гайковерт електричний ударний STHOR до квадр. 3/4", P=1100Вт, F=800 Nm, торц: 24, 30, 32, 36 мм [2/48] (57097), фото 3](https://images.prom.ua/6295538144_w159_h159_gajkovert-elektrichnij-udarnij.jpg)
![Гайковерт електричний ударний STHOR до квадр. 3/4", P=1100Вт, F=800 Nm, торц: 24, 30, 32, 36 мм [2/48] (57097), фото 4](https://images.prom.ua/6295538458_w159_h159_gajkovert-elektrichnij-udarnij.jpg)
![Гайковерт електричний ударний STHOR до квадр. 3/4", P=1100Вт, F=800 Nm, торц: 24, 30, 32, 36 мм [2/48] (57097), фото 5](https://images.prom.ua/6295538822_w159_h159_gajkovert-elektrichnij-udarnij.jpg)
![Гайковерт електричний ударний STHOR до квадр. 3/4", P=1100Вт, F=800 Nm, торц: 24, 30, 32, 36 мм [2/48] (57097), фото 6](https://images.prom.ua/6295539196_w159_h159_gajkovert-elektrichnij-udarnij.jpg)
![Гайковерт електричний ударний STHOR до квадр. 3/4", P=1100Вт, F=800 Nm, торц: 24, 30, 32, 36 мм [2/48] (57097), фото 7](https://images.prom.ua/6295539887_w159_h159_gajkovert-elektrichnij-udarnij.jpg)