-13%

Перфоратор відбійний SDS-Max YATO 1300 Вт 20 Дж (YT-82131)
12 121 ₴
10 545,27 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-82131
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ВІДБІЙНИЙ МОЛОТОК SDS-MAX YATO YT-82131
Потужний відбійний молоток YATO YT-82131 ідеально підходить для серійного буріння електричних коробок, свердління кабелей і труб, а также для доопрацювання стін при прокладці кабельних трас або встановлені кондиціонерів і вентиляції.
ОСОБЛИВОСТІ ВІДБІЙНОГО МОЛОТКА SDS-MAX YATO YT-82131
- Потужний двигун з плавним регулюванням швидкості та частоти забезпечує високу продуктивність при серійному свердлінні та довбанні твердих матеріалів
- Стійкий до інтенсивних навантажень
- Удар 20 Дж і частота 2900 ударів в хвилину дозволяють ефективно бити твердий бетон і залізобетон (високочастотні вібрації руйнують матеріал швидше за все)
- Плавне регулювання швидкості
- Вертикально розташований двигун більш стійкий до вібрацій
- Запобіжна муфта захищає інструмент і оператора, коли долото застрягає в залізобетоні
- Інструмент сумісний з перкусійними коронками SDS-max діаметром до 150 мм і спіральними свердлами діаметром до 50 мм
- Универсальний патрон SDS-max підходить для оснастки долот інших виробників
- Добре збалансований центр тяжіння інструмента та антивібраційна ручка забезпечує комфортну роботу
- Упакований в зручний пластиковий кейс
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ФРЕЗЕРА YATO YT-82380
- Напруга — 230 В
- Частота – 50 Гц
- Потужність – 1300 Вт
- Число обертів - 300-540 об/хв
- Частота ударів - 2900 уд/хв
- Енергія удару - 20 Дж
- Патрон — SDS-Max
- Максимальний діаметр свердління в бетоні спіральним свердлом - 50 мм
- Максимальний діаметр свердління в бетоні корончастим свердлом - 150 мм
- Вага – 9.7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип патрона | SDS-max |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна кількість ударів | 2900 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 20 Дж. |
| Вага | 9.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 545,27 ₴






