-13%

Дриль ударний YATO 710 Вт патрон 13 мм (YT-82034)
2 393 ₴
2 081,91 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-82034
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДРИЛЬ УДАРНИЙ YATO YT-82034
Ударний дриль YT-82034 – універсальний, легкий і міцний дриль з потужністю 710 Вт. Прекрасно свердлити метал, дерево та бетон. Дриль має дві функції: свердління і свердління з ударом.
ОСОБЛИВОСТІ ДРИЛЯ YT-82034
- Безступінчасте регулювання швидкості – 0-2800 об/хв
- Можливість зміни напрямку обертання вліво/вправо
- Легка фіксація свердла
- Самозатискний патрон 13 мм
- Обмежувач глибини буріння
- 3-метровий м'який кабель
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ УДАРНОГО ДРИЛЯ YT-82034
- Напруга — 220 В
- Потужність – 710 Вт
- Частота – 50 Гц
- Частота обертання на холостому ходу – 0-2800 об/хв
- Частота ударів – 0-44800 уд/хв
- Діаметр патрона – 13 мм
- Максимальний діаметр свердління дерева – 25 мм
- Максимальний діаметр свердління сталі – 13 мм
- Довжина кабеля – 3 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 710 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 081,91 ₴
