-13%

Пила електрична ланцюгова YATO 2000 Вт шина 16"/40 см (YT-84870)
4 569 ₴
3 975,03 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-84870
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Зручна і легка електрична пила з хорошими ріжучими характеристиками. Ідеальна ергономіка забезпечує приємну роботу. Бічний натягувач бензопили використовується для безпечного, зручного натягу ланцюга без використання інструментів. Масляний резервуар з прозорим оглядовим вікном для контролю рівня масла. Вона прекрасно підійде як для домашніх, так і для садових робіт.
- Потужність 2000 Вт.
- Робоча пружна: 230 В / 50 Гц.
- Кількість оборотів: 7000 об/хв.
- Довжина напрямної шини: 16 дюймів.
- Швидкість ланцюга: 13 м/с.
- Час уповільнення: 0,12 с.
- Обсяг оливного бака: 0.11 л.
- Кабельний канал: 25 см.
Особливості:
- Подвійне запобіжне гальмо.
- Автоматичне мастило.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Кількість обертів | 7000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 0.11 мл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 975,03 ₴

