-5%

Бур по бетону YATO SDS+ 8x460 мм (YT-4168)
174 ₴
165,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-4168
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по бетону YATO: SDS+, Ø= 8 x 460 /370 мм
Свердло по бетону YATO - це ідеальний інструмент для професіоналів і аматорів, які цінують надійність та високу якість.
Параметри
- Тип: SDS+
- Діаметр: 8 мм
- Довжина: 460 мм
- Робоча частина: 370 мм
Особливості
- Виготовлено з високоякісної сталі для тривалої експлуатації.
- Спеціальна конструкція спірального профілю забезпечує швидке видалення пилу.
- Оптимізована форма для зменшення зусилля під час свердління.
Застосування
Свердло YATO ідеально підходить для свердління в бетоні, цеглі та інших будівельних матеріалах. Його можна використовувати в професійних будівельних проектах, ремонті, а також при проведенні домашніх робіт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Довжина робочої частини | 430 мм |
| Діаметр | 8 мм |
| Загальна довжина | 460 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 165,30 ₴
