-5%

Дриль ударний STHOR, 600 Вт, патрон самозатискний для свердл Ø≤ 13 мм (78992)
1 709 ₴
1 623,55 ₴
- Готово до відправки
- Код: 78992
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДРИЛЬ УДАРНИЙ STHOR 78992
Ударний дриль STHOR 78992 з потужністю 600 Вт, ідеально підходить для свердління під дюбелі. Ефективно свердлить метал, дерево, цеглу і навіть бетон.
ОСОБЛИВОСТІ УДАРНОГО ДРИЛЯ STHOR 78992
- Дві функції: свердління, свердління з ударом
- Плавне регулювання швидкості
- Можливість зміни напрямку обертання вліво/вправо
- Легка фіксація свердла
- Самозатискний патрон
- Обмежувач глибини свердління
- 3-метровий м'який кабель
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ УДАРНОГО ДРИЛЯ STHOR 78992
- Напруга — 230 В
- Частота – 50 Гц
- Потужність – 600 Вт
- Швидкість обертання – 3000 об/хв
- Діаметр патрона – 13 мм
- Довжина кабеля – 3 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sthor |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 600 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 623,55 ₴


