-13%

Станок для заточування ланцюгів YATO 85 Вт (YT-84990)
2 284 ₴
1 987,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-84990
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Верстат для заточування ланцюгів YATO YT-84990
Електричний верстат YATO YT-84990 призначений для точного та зручного заточування ріжучих ланцюгів бензо- та електропил. Завдяки широкому спектру можливостей регулювання можна легко, швидко та безпечно заточити ланцюг пили.
Особливості Верстата для заточування ланцюгів YATO YT-84990
- Регулювання кроку ланцюга
- Регулювання кута заточування - 0-35°
- Обмежувач глибини заточування захищає ланцюг від надмірного видалення матеріалу
- Поворотна основан з міцного пластику
- Металева напрямна
Технічні характеристики Верстата для заточування ланцюгів YATO YT-84990
- Напруга — 230 В
- Частота – 50 Гц
- Потужність – 85 Вт
- Розмір диска – 108 х 23 x 3.2 мм
- Швидкість обертання – 5500 об/хв
- Кут заточування – 0-35°
- Клас ізоляції – II
- Клас захисту – IP20
- Довжина кабеля – 1.8 м
- Вага – 1.25 кг
- Режим роботи – S2 20 хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Споживана потужність | 85 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 5500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 108 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 23 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1.25 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 987,08 ₴






