-5%

Бур по бетону YATO SDS+ 5x110 мм (YT-4161)
60 ₴
57 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-4161
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по бетону YATO
Основні параметри:
- Тип: SDS+
- Діаметр: 5 мм
- Довжина: 110 мм
- Робоча довжина: 45 мм
Вага: легке та зручне у використанні.
Особливості:
- Виготовлено з високоякісної легованої сталі для підвищеної міцності та витривалості.
- Система SDS+ забезпечує швидку та легку заміну свердла без використання додаткових інструментів.
- Оптимальна геометрія свердла покращує продуктивність і термін служби.
Застосування:
Свердло YATO ідеально підходить для свердління отворів у бетоні, цеглі та інших будівельних матеріалах. Завдяки своїй конструкції, це свердло забезпечує швидкий та ефективний процес свердління, що робить його ідеальним для професіоналів та домашніх майстрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Довжина робочої частини | 80 мм |
| Діаметр | 5 мм |
| Загальна довжина | 110 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 ₴
