-5%

Бур по бетону STHOR SDS+ 10x210 мм S4 (23720)
70 ₴
66,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23720
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло для бетону (Бур) STHOR: SDS+, 10 x 210 мм. S4 [10/250]
Опис: Свердло STHOR призначене для швидкого та ефективного буріння в бетонних та кам'яних поверхнях. Завдяки своїй конструкції та матеріалам, дане свердло забезпечує високу продуктивність та довговічність в експлуатації.
Параметри:
- Тип патрона: SDS+
- Діаметр: 10 мм
- Довжина: 210 мм
- Матеріал: високоякісна сталь з твердим покриттям
Особливості:
- Спеціально загострена форма для легшого входження в матеріал
- Оптимальна геометрія канавок для покращення видалення стружки
- Спеціальне термічне оброблення для підвищення зносостійкості
Застосування:
Свердло STHOR ідеально підходить для професійних будівельників, майстрів, а також для домашнього використання. Прекрасно підходить для буріння отворів в бетоні, цеглі, природному камені, а також для створення монтажних отворів для дюбелів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Довжина робочої частини | 180 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66,50 ₴
