-5%

Бур по бетону STHOR SDS-Max 25x600 мм (23395)
1 110 ₴
1 054,50 ₴
- В наявності
- Код: 23395
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по бетону (Бур) STHOR SDS-Max : 25x600 мм [4/20]
Вам необхідно виконати демонтажні роботи або пробити отвори у бетоні? Тоді вам точно знадобиться свердло для бетону STHOR SDS-Max. Це універсальний бур, який стане незамінним помічником для будь-якого майстра!
Параметри:
- Діаметр: 25 мм
- Довжина: 600 мм
- Матеріал: високолавана сталь
- Вага: 1.5 кг
Особливості:
- Технологія SDS-Max: забезпечує надійне з'єднання та швидку заміну інструменту без використання додаткових інструментів.
- Висока зносостійкість: завдяки використанню якісних матеріалів, свердло забезпечує тривалий термін служби.
- Система охолодження: спеціальні канали для відведення пилу і збереження оптимальної температури під час роботи.
Застосування:
Цей бур ідеально підходить для:
- Професійних ремонтних і будівельних робіт;
- Проведення демонтажних робіт;
- Установки кріплень і системи водопостачання;
- Виробництва монтажу будь-яких конструкцій у бетонних стінах.
Не зволікайте! Придбайте свердло STHOR SDS-Max вже сьогодні і зробіть свою роботу швидше та ефективніше!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sthor |
| Довжина робочої частини | 570 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Загальна довжина | 600 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-max |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 054,50 ₴
