-5%

Свердло по залізобетону YATO SDS+ Premium X-tip 7x160 мм (YT-41937)
169 ₴
160,55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-41937
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свердло по залізобетону YATO: SDS+ Premium
Тип: Х-тип
Діаметр: 7 мм
Довжина: 160 мм
Кількість різальних пруж: 4 (40/160)
Параметри:
- Матеріал: високоякісна сталь
- Вага: 120 г
- Сумісність: SDS+
Особливості:
- Призначене для роботи з залізобетоном, цеглою та іншими твердими матеріалами.
- Спеціальна конструкція різальних пруг для максимального ефекту буріння.
- Бездоганна міцність та зносостійкість.
Застосування:
Це свердло є ідеальним вибором для будівельних робіт, включаючи монтаж електрики, системи водопостачання та вентиляції. Його можна використовувати в професійних ремонтних роботах, а також для домашнього використання.
Незалежно від вашого проекту, свердло YATO допоможе вам досягти ідеальних результатів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Довжина робочої частини | 130 мм |
| Діаметр | 7 мм |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160,55 ₴
