-5%

Ланцюг для пили YATO 4 дюйми 10 см 26 ланок 0,3 1,1 мм YT-849465
261 ₴
247,95 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-849465
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ланцюг для пили YATO l= 4"/ 10 см (26 ланки) 0,3" (7,62 мм) Т-0,043"(1.1 мм) YT-828135,YT-828136
Ланцюг для пили YATO - це незамінний інструмент для всіх, хто працює з деревиною. З його допомогою ви зможете досягти високої точності та ефективності під час різання. Цей ланцюг є ідеальним вибором як для професіоналів, так і для любителів.
Параметри:
- матеріал:
- сталь 65Mn
- крок ланцюга: 0.3" (7.62 mm)
- ширина ланцюга:
- 0. 043"
- кількість ланок: 26
- ведуча шестерня : 6 зубів
- зменшення віддачі: так
- для пилу: YT-828135, YT-828136
Особливості:
- Виготовлений з високоякісної сталі для тривалої експлуатації.
- Спеціальний дизайн зубів забезпечує швидке та чисте різання.
- Легка установка і сумісність з багатьма моделями пил.
Застосування:
Ланцюг для пили YATO використовують у будівництві, ландшафтному дизайні, а також для домашніх потреб. Він підходить для виконання різних завдань, від підрізування дерев до виготовлення меблів.
Обирайте ланцюг YATO для вашої пили, щоб підвищити продуктивність і досягнути найкращих результатів у роботі!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина шини | 100 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 26 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Ширина паза | 1.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Крок ланцюга | 0.3" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247,95 ₴


