-5%

Шина для пили YATO 4 дюйми 10 см 26 ланок 1,1 мм YT-84914
135 ₴
128,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-84914
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина для пили YATO l= 4"/ 10 см (26 ланок)
Шукаєте надійну та якісну шину для пили? Шина YATO - це ідеальний вибір для вас! Виготовлена з високоякісних матеріалів, вона забезпечує відмінну продуктивність та довговічність.
Параметри:
-
Направляюча ланцюга С-типу
- сталь 65Mn
- крок ланцюга: 0.3" (7.62 мм)
- товщина шини: 0.322" (8.2 мм)
- кількість ланок: 26
- товщина направляючої ланки: 0. 043" (1,1 мм)
- для пилок: YT-828135, YT-828136
Особливості:
- Сумісність: підходить для ланцюгів YT-828135, YT-828136
- Виготовлена з якісної сталі, що забезпечує високу стійкість до зношування
- Легка у використанні та монтажі
Застосування:
Шина YATO підходить для різноманітних видів пил - від малих садових до потужних професійних. Вона стане незамінним інструментом для садівників, лісників та ремонтників, які потребують надійного та ефективного обладнання для нарізки дерева.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина шини | 100 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 26 шт. |
| Стан | Новий |
| Ширина паза | 1.1 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип запчастин | Шина |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення інструмента | Бензопила, Електропила |
| Ширина для ланцюга | 1,1 мм |
| Кількість ланок | 26 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128,25 ₴


