-5%
![Ланцюг для пилки YATO l= 10"/ 25 см (40 ланок) 3/8" (9,52 мм) T-0,043" (1,1 мм)-- YT-84916 [50] (YT-849472), фото 1](https://images.prom.ua/6270107001_lantsyug-dlya-pilki.jpg)
Ланцюг для пилки YATO l= 10"/ 25 см (40 ланок) 3/8" (9,52 мм) T-0,043" (1,1 мм)-- YT-84916 [50] (YT-849472)
285 ₴
270,75 ₴
- В наявності
- Код: YT-849472
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ланцюг для пилки YATO l= 10"/ 25 см (40 ланок) 3/8" (9,52 мм) T-0,043" (1,1 мм)-- YT-84916 [50] (YT-849472)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Yato |
| Ширина паза | 1.1 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" Picco |
| Довжина шини | 250 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 40 шт. |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270,75 ₴

![Ланцюг для пилки YATO l= 10"/ 25 см (40 ланок) 3/8" (9,52 мм) T-0,043" (1,1 мм)-- YT-84916 [50] (YT-849472), фото 2](https://images.prom.ua/6270107003_w159_h159_lantsyug-dlya-pilki.jpg)
![Ланцюг для пилки YATO l= 10"/ 25 см (40 ланок) 3/8" (9,52 мм) T-0,043" (1,1 мм)-- YT-84916 [50] (YT-849472), фото 3](https://images.prom.ua/6270105590_w159_h159_lantsyug-dlya-pilki.jpg)