-5%

Ланцюг для пили YATO 8 дюймів 20 см 33 ланки 3/8 1,1 мм YT-849470
238 ₴
226,10 ₴
- Менше 5 од.
- Код: YT-849470
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ланцюг для пили YATO l= 8"/20 см (33 ланки) 3/8" (9,52 мм)
Модель: YT-84915
Основні параметри:
- Довжина: 8" (20 см)
- Кількість ланок: 33
- Крок ланцюга: 3/8" (9,52 мм)
- Товщина ланцюга: 0,043" (1,1 мм)
Особливості:
- Виготовлений з високоякісної легованої сталі, що забезпечує тривалий термін служби
- Спеціально розроблені зуби для ефективного різання деревини
- Легка вага, що знижує навантаження на обладнання при експлуатації
Застосування:
- Ідеально підходить для професійних і аматорських пильних машин
- Універсальне використання для різання деревини, чагарників і навіть для обробки будівельних матеріалів
- Прекрасно підходить для виконання садових робіт, заготівлі дров та інших лісозаготівельних робіт
Обирайте Ланцюг для пили YATO і насолоджуйтесь бездоганною якістю різання!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина шини | 200 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" Picco |
| Кількість ланок ланцюга | 33 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Ширина паза | 1.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 226,10 ₴


