-5%

Ланцюг для пили YATO 14 дюймів 36 см 50 ланок 3/8 1,3 мм YT-84950
363 ₴
344,85 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-84950
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ланцюг для пили YATO
Вітаємо вас! Пропонуємо вам ланцюг для пили YATO з унікальними характеристиками, які підійдуть для професійних майстрів та любителів роботи з деревом.
Параметри
- Довжина: 14" / 36 см
- Кількість ланок: 50
- Термін зуба: 3/8" - 9.52 мм
- Товщина: 0,05" (1,3 мм)
Особливості
- Виготовлений з високоякісної сталі для тривалого використання та витривалості.
- Простота в експлуатації та заміні — забезпечує швидкість і ефективність під час роботи.
- Ідеально підходить для професійного та любительського використання.
Застосування
Цей ланцюг підходить для різних типів побутових та промислових пил, використовується в лісовому господарстві, будівництві та ремонті. Ланцюг забезпечує чистий та рівний зріз, ідеально підходить для обробки деревини будь-якої породи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина шини | 360 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" Picco |
| Кількість ланок ланцюга | 50 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина ланки | 1.3 мм |
| Ширина паза | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 344,85 ₴
