-5%

Ланцюг для пили YATO 18 дюймів 45 см 62 ланки 3/8 1,3 мм YT-84956
479 ₴
455,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: YT-84956
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ланцюг для пили YATO
Довжина: 18" / 45 см (62 ланки)
Термін: 3/8" - 9.52 мм
Товщина: 0.05" (1.3 мм)
Параметри
- Матеріал: Високоякісна сталь
- Вага: легкий та зручний для використання
Особливості
- Сталеві ланки забезпечують високу надійність та довговічність
- Оптимальний розмір для використання з популярними моделями бензопил
- Легко монтується та забезпечує високу продуктивність при нарізці
Застосування
Ланцюг YATO ідеально підходить для побутового та професійного використання. Він використовується для обробки деревини, включаючи зрізання гілок, валку дерев та різання колод. Стане надійним помічником для садівників, лісорубів або для заготівлі дров.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" Picco |
| Кількість ланок ланцюга | 62 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина ланки | 1.3 мм |
| Ширина паза | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455,05 ₴



