Направляючі шини Winzor зарекомендували себе на ринку України як міцні, надійні при достатня не високий ціні. Продуктивність, на яку ви можете розраховувати: точність пропилу, покращений баланс, високий ресурс. Кріплення відомої зірочки на 4 заклепки.
Довжина шини: 38 см(15") W4N150K095
Ширина пазу шини: 1,3 мм.
На шині застосовується ланцюг: 64 ведучі ланки крок ланцюга 0.325
Підходить для бензопил HUSQVARNA 142,240,340
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Winzor |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Стан | Новий |
| Довжина шини | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Кількість ланок | 64 |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення інструмента | Бензопила, Електропила |
| Тип запчастин | Шина |
| Ширина для ланцюга | 1,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433 ₴




