Направляючі шини Winzor зарекомендували себе на ринку України як міцні, надійні при достатня не високий ціні. Продуктивність, на яку ви можете розраховувати: точність пропилу, покращений баланс, високий ресурс. Кріплення відомої зірочки на 4 заклепки.
Довжина шини: 40 см(16") W4N140A041
Ширина пазу шини: 1,3 мм.
На шині застосовується ланцюг: 56 (57) ведучі ланки (28 ріжучих), крок ланцюга 3/8"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Winzor |
| Стан | Новий |
| Довжина шини | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість заклепок | 4 |
| Кількість ланок | 56 |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення інструмента | Бензопила, Електропила |
| Сумісність | бензопили Winzor PRO 40 см 56 ланок 1,3 мм 4 заклепки |
| Тип запчастин | Шина |
| Ширина для ланцюга | 1,3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411 ₴




