Шпатель має лезо, що виготовлено з полірованого сталевого полотна з нержавіючим покриттям. Шпатель має зручну двокомпонентну ручку з отвором для підвішування. Лезо надійно закріплено в алюмінієвому профілі заклепками. Шпатель використовується та служить для проведення штукатурних робіт для нанесення, розподілення та вирівнювання штукатурних та шпаклювальних сумішей при оздоблювальних роботах. Шпатель має ширину від 150 мм до 400 мм. Шпатель використовуються при проведенні штукатурних робіт для нанесення, розподілу та розрівнювання будівельних сумішей по оброблюваній поверхні під час проведення будівельних робіт.
| Тип | шпатель |
| Ширина | 400 мм |
| Тип | малярний |
| Призначення | для штукатурних сумішей |
| Матеріал робочої поверхні | сталь з нержавіючим покриттям |
| Комплектація | один передмір |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Favorit |
| Тип шпателя | Малярський шпатель |
| Матеріал робочої частини | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Ширина леза | 80 мм |
| Довжина леза | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴

