
Цепь пильная OREGON 0,325 18 дюймов 45 см 1,5 мм 72 звена 21LPX072E
550 ₴
- В наявності
- Код: Канада
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Параметри ланцюга
Ріжучих зубів 36 шт
Тянучих зубів 72 шт
Крок ланцюга: 0,325.
Товщина паза: .1.5.
Довжина: / 45 см.
До яких пил: Oleo-Mac 951, 947, 952
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Країна виробник | Канада |
| Довжина шини | 45 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість ланок ланцюга | 72 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина ланки | 1.5 мм |
| Ширина паза | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴



