
Цепь пильная OREGON 0,325 16 дюймов 40 см 1,3 мм 66 звеньев 20LPX066E
452 ₴
- В наявності
- Код: Канада
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Параметри ланцюга
Ріжучих зубів 33 шт
Тянучих зубів 66 шт
Крок ланцюга: 0,325.
Товщина паза: .1.3.
Довжина: / 40 см.
До яких пил: Нusqvarna 136-142
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Країна виробник | Канада |
| Довжина шини | 40 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Кількість ланок ланцюга | 66 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина ланки | 1.3 мм |
| Ширина паза | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 452 ₴



