
Цепь пильная OREGON 3/8 16 дюймов 40 см 1,3 мм 56 звеньев 91VXL056E
380 ₴
- В наявності
- Код: Канада
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Параметри ланцюга
Ріжучих зубів 28 шт
Тянучих зубів 56 шт
Крок ланцюга: 3/8p.
Товщина паза: .1.3.
Довжина: 14" / 40 см.
До яких пил: Partner, Makita, Bosh, McCuloh, Poulan
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Країна виробник | Канада |
| Довжина шини | 40 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" Picco |
| Кількість ланок ланцюга | 56 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина ланки | 1.3 мм |
| Ширина паза | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴



