
Цепь пильная OREGON 3/8 14 дюймов 35 см 1,3 мм 52 звена 91VXL052E
370 ₴
- В наявності
- Код: Канада
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Параметри ланцюга
Ріжучих зубів 26 шт
Тянучих зубів 52 шт
Крок ланцюга: 3/8p.
Товщина паза: .1.3.
Довжина: 14" / 35 см.
До яких пил: Partner-351, Bosch, McCulloch, Oleo-Mac 936
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Країна виробник | Канада |
| Довжина шини | 35 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" Picco |
| Кількість ланок ланцюга | 52 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина ланки | 1.3 мм |
| Ширина паза | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴



