
Цепь пильная OREGON 3/8 14 дюймов 35 см 1,3 мм 50 звеньев 91VXL050E
370 ₴
- В наявності
- Код: Канада
+380 (97) 855-52-37
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Параметри ланцюга
Ріжучих зубів 25 шт
Тянучих зубів 50 шт
Крок ланцюга: 3/8p.
Товщина паза: .1.3.
Довжина: 14" / 35 см.
До яких пил: STIHL 180 STIHL 230 STIHL 250, 020Т, 023, 025, Oleo-Mac Е1700, 17E
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Oregon |
| Країна виробник | Канада |
| Довжина шини | 35 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" Picco |
| Кількість ланок ланцюга | 50 шт. |
| Стан | Новий |
| Товщина ланки | 1.3 мм |
| Ширина паза | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴



