
Опрыскиватель аккумуляторный 12 л Forte CF-12 PRO Новинка.
1 660 ₴
1 577 ₴
- Готово к отправке
- Код: 66612
Оприскувач акумуляторний 12 л Forte CF-12 PRO акумуляторний це нова модель оприскувучів допоможе швидко обробити великі площі посівів від шкідників та захворювань. Підкачування рідини відбувається автоматично завдяки наявності акумулятора, заряду якого вистачає кілька годин безперебійної роботи. Обприскувач має гнучкий шланг та телескопічну трубку, що дає великий радіус розпилення. Тому обробка території чи саду не триватиме багато часу. Широка горловина бака є зручною для приготування розчину. Дана модель має ергономічний дизайн та оснащена широкими ременями на плечах, що сприяють рівномірному розподілу ваги.
Особливості:
- Автоматичний насос;
- Тілоскопічна розпилювальна трубка з нержавіючої сталі;
- 5 насадок;
- Зарядний пристрій;
- Регулятор обертів двигуна;
Характеристики:
- Акумулятор - свинцево-кислотні 12V 8A рік випуску 09.2024 року
- Вага – 4 кг;
- Час роботи від акумулятора – 4 год;
- Тиск – 2-4 Bar;
- Довжина розпилювальної трубки – 65-110см;
- Об'єм бака - 12 л;
- Спосіб перенесення – ранцевий;
- Тип насоса – діафрагмовий.
Комплектація:
- Обприскувач;
- Зарядний пристрій;
- Телескопічна трубка із нержавіючої сталі;
- Розпилювальне сопло - 5 шт;
- Ущільнювальні гумки;
- Картонна упаковка;
- Інструкції.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forte |
| Страна производитель | Польша |
| Тип опрыскивателя | Аккумуляторный (электрический) |
| Способ транспортировки опрыскивателя | Ранцевый (за спиной) |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Объем бака | 12 л |
| Длина распылительной трубки | 110 см |
| Общий вес | 4 кг |
| Регулировка струи распыления | Да |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные характеристики ручного опрыскивателя | |
| Максимальное давление | 4 бар |
| Дополнительные характеристики аккумуляторного опрыскивателя | |
| Напряжение | 12 В |
| Продолжительность автономной работы | 4 час |
| Емкость аккумулятора | 8 А·ч |
- Цена: 1 577 ₴









