-13%

Газонокосилка электрическая YATO 1300 Вт 33 см YT-85200
4 786 ₴
4 163,82 ₴
- Менее 5 ед.
- Код: YT-85200
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Газонокосарка електрична на 4-х колесах електромережева YATO, 1300 Вт
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Опис товару
Електрична газонокосарка потужністю 1300 Вт. Оснащена міцним кошиком для пресування скошеної трави без необхідності частого її спорожнення.
-
потужність 1300Вт
-
діаметр різання: 330мм
-
довговічний і потужний комутаторний двигун
-
місткість кошика: 30 л
-
Регулювання висоти зрізу окремо для передньої та задньої осі
-
реверсивний та легкий
Особливості
- Чотириколісна конструкція забезпечує стабільність та легкість переміщення.
- Електромережеве живлення означає безперебійну роботу без необхідності заправки паливом.
Застосування
Ідеально підходить для використання в домашніх умовах на газонах середнього розміру. Чудово впорається зі скошуванням трави на рівних та не надто кам'янистих поверхнях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Максимальная ширина скашивания | 330 мм |
| Тип травосборника | Комбинированный |
| Объем травосборника | 30 л |
| Количество колес | 4 шт |
| Материал деки | Пластик |
| Скорость вращения ножей | 3400 об/мин |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 3400 об/мин |
Информация для заказа
- Цена: 4 163,82 ₴





