-13%

Циркулярная настольная пила YATO 2000 Вт YT-82165
12 618 ₴
10 977,66 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82165
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настільна циркулярна пила YATO YT-82165 | 2000 Вт
Багатофункціональна настільна пила YATO YT-82165 призначена для прямого, кутового та поздовжнього різання твердого і м'якого дерева та дерев'яних матеріалів. Рекомендується для столярных робіт.
Особливості Циркулярної пили YATO YT-82165
- Ефективна пила з максимальною потужністю 2000 Вт і неперервною потужністю 1800 Вт
- Регулювання висоти зрізу в діапазоні 0-85 мм за допомогою зручної та міцної ручки
- Можливість подовження столу від 485 до 940 мм шляхом розкладання бічних верхів
- Стійкі сталеві опори конструкції забезпечують безпечну та комфортну роботу
- Корпус із міцного матеріалу, який стійкий до корозії та механічних пошкоджень
- Захисна кришка з витяжним шлангом
Технічні характеристики Циркулярної пили YATO YT-82165
- Напруга – 230 В
- Частота – 50 Гц
- Потужність – 1800 Вт
- Швидкість обертання – 5000 об/хв
- Максимальний кут нахилу – 45°
- Максимальна глибина різу (45°) – 65 мм
- Максимальная глибина різу (90°) – 85 мм
- Діаметр диска – 250 x 30 x 2.8 мм
- Розмір столу – 940 х 642 мм
- Клас електричного захисту – II
- Ступінь захисту – IPX0
- Вага – 21 кг
Комплектація YATO YT-82165
- Циркулярна пила
- Пильний диск
- Основа
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 250 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5000 об/хв |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
Информация для заказа
- Цена: 10 977,66 ₴







