-13%

Болгарка низкооборотная YATO 125 мм 900 Вт регулировка оборотов
3 471 ₴
3 019,77 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82096
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Спеціалізована кутова шліфувальна машина для металообробки: заточка, шліфування, правка швів, зняття фарби. Він має регулювання швидкості та постійну швидкість, що підтримується електронікою (постійна швидкість). Дуже низька мінімальна швидкість збільшує термін служби аксесуарів. У той же час це корисно при обробці нержавіючої сталі - високі температури, що виникають на високих швидкостях, пошкоджують цинковий шар. Довговічність машини підвищують посилена коробка передач, термостійкий двигун і технологія плавного пуску. Гумовий кабель товщиною 3 м, стійкий до механічних пошкоджень.
- Потужність: 900 Вт.
- Оберти: 1300-4000 хв⁻¹.
- Напруга: 220–240 В змінного струму.
- Частота: 50/60 Гц.
- Диаметр абразивного диска: 125 мм.
- Діаметр отвору абразивного диска: 22 мм.
- Розмір різьблення шпинделя: М14.
- Електронно регульована швидкість обертання: НІ.
- М'який старт: НІ.
- Довжина кабелю: 3 м.
- Клас електроізоляції: II.
- Ступінь захисту: IPX0.
- Звуковий тиск: 97,0 ± 3,0 дБ(А).
- Акустична потужність: 105,0±3,0 дБ(А).
- Вібрації: 8,2 ± 1,5 м/с².
- Вага: 2,3 кг.
- Комплект: УШМ, додаткова ручка, чохол для абразивного диска, ключ для кріплення абразивного диска.
- Застосування: для обробки металу: шліфування, заточування, обробка зварних швів, видалення лакофарбових покриттів.
еля M14
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 900 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 4000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 019,77 ₴
