
Болгарка 230 мм Шлифмашина угловая сетевая STHOR: Ø=230/22 мм. P= 2000 Вт, 6500 об/мин, М14 (79135)
4 242 ₴
4 029,90 ₴
- Готово к отправке
- Код: 79135
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
потужність: 2000Вт
швидкість обертання: 6500 хв-¹
напруга: 230-240
В діаметр абразивного диска: 230 мм
діаметр отвору абразивного диска: 22 мм
Розмір різьби шпинделя: М14
плавний старт довжина кабелю: 3м
вага: 4,5 кг
Комплект поставки: додаткова рукоятка, захист шліфувального диска, ключ для шліфувального диска Кутова шліфувальна машина потужністю 2000 Вт і 6500 обертів на хвилину.
Працює з диском 230 мм. Він добре працюватиме при різанні бетону та граніту.
Регульована ручка, що обертається, підвищує комфорт.
Плавний пуск (плавний старт) впливає на довговічність коробки передач.
Циркуляція повітря для охолодження ротора і редуктора захищає інструмент від проникнення пилу.
Зовнішній доступ до вугільних щіток полегшує заміну.
Гумовий кабель товщиною 3 м, стійкий до механічних пошкоджень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
- Цена: 4 029,90 ₴
