-13%

Пила аккумуляторная YATO 18 В шина 7" без АКБ YT-828134
2 883 ₴
2 508,21 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-828134
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Міні-бензопила з безщітковим двигуном для високої продуктивності різання. Інструмент призначений для обрізання гілок дерев, сучків, стебел деревних чагарників тощо. Поєднує в собі простоту використання, потужність і безпеку в роботі. Ланцюг автоматично змащується, що впливає на термін служби шини, і ланцюг рідше потребує заточування. Прогумоване покриття ручки забезпечує зручне та надійне захоплення.
- безщітковий двигун
- довжина направляючої: 7" (176 мм)
- крок ланцюга: 3/10" (7,62 мм)
- кількість клітин: 31
- кількість зубців ведучого колеса та крок: 6 зубців x 7,62 мм
- автоматичне змащення ланцюга
- індикатор стану зарядження акумуляторної батареї
- маса: 1.58 кг
- обсяг поставки: пила, направляюча ланцюга, ріжучий ланцюг, захист шини
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 176 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Вес | 1.58 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
Информация для заказа
- Цена: 2 508,21 ₴




