-5%

Пила мини-аккумуляторная STHOR Li-Ion 20 В, шина l= 15 см (БЕЗ АККУМУЛЯТОРА) (78210)
2 279 ₴
2 165,05 ₴
- Готово к отправке
- Код: 78210
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Невелика, зручна акумуляторна пила, призначена для різання деревини під час садових і покрівельних робіт.
Ідеально підходить для швидкого зрізання гілок дерев, кущів, тріски, зрізання елементів садової архітектури.
Він живиться від акумулятора, сумісного з пристроями системи Sthor 20 В.
Нековзка ручка забезпечує міцний хват під час роботи.
Додаткова кнопка на корпусі захищає від випадкового спрацьовування.
напрямна: 5" (127 мм)
Крок ланцюга: 1/4" (6,35 мм)
кількість ланок ланцюга: 33
ширина ланцюга: 0,043" (1,1 мм)
максимальна швидкість переміщення ланцюга: 5 м/с
вага: 0,93 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 127 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
Информация для заказа
- Цена: 2 165,05 ₴


