-5%

Сучкорез цепной аккумуляторный на телескоп держателе 214-274см STHOR Li-Ion 20 В 2 АГод, шина l=20см (78204)
5 387 ₴
5 117,65 ₴
- Готово к отправке
- Код: 78204
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Телескопічний акумуляторний секатор для зрізання гілок.
Завдяки телескопічній ручці пристрій можна розтягнути до 274 см в довжину.
Для зручності користувача при обрізанні гілок можна регулювати нахил головки пилки.
Пила оснащена автоматичним змащенням ланцюга.
Нековзка ручка забезпечує міцний хват під час роботи.
Секатор працює від акумулятора, сумісного з приладами серії Sthor System 20 В.
довжина напрямної: 8" (200 мм) швидкість ланцюга: 5 м/с автоматичне змащення ланцюга довжина ручки: 2140-2740 мм
вага: 2,3 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение | 20 В |
| Тип инструмента | Сучкорез |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Аккумуляторная пила |
| Расположение зубьев | Двустороннее |
| Регулировка угла наклона режущего полотна | Да |
| Длина полотна | 200 мм |
| Длина телескопической штанги, max | 2740 мм |
| Количество положений режущего полотна | 3 |
| Питание | Аккумулятор |
Информация для заказа
- Цена: 5 117,65 ₴


