-13%

Пила цепная сетевая YATO 2000 Вт 40 см (YT-84871)
5 603 ₴
4 874,61 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-84871
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Зручна та легка пила YATO YT-84871 з гарною продуктивністю різання. Він ідеально підходить для роботи вдома та в саду. Чудова ергономіка забезпечує приємну роботу. Бічний натягувач використовується для безпечного натягу ланцюга без використання інструментів. Пила має вбудований масляний бак для автоматичного мастила ланцюга. У баку є прозоре оглядове скло для контролю рівня оливи.
Параметри:
- Потужність: 2000 Вт.
- Довжина напрямної: 16 дюймів (405 мм).
- Швидкість кола: 15 м/с.
- Крок: 9,52 мм/3/8 дюйма.
- Ширина ланцюга: 1,3 мм/0,05 дюйма.
- Кількість ланок ланцюга: 56.
- Тип кріплення: П.
- Автоматична мастила ланцюга.
- Вага: 5,45 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 400 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 15 м/сек |
| Вес | 5.45 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Дополнительные функции | |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 4 874,61 ₴







