
Болгарка YATO 125 мм 1700 Вт с регулировкой оборотов (YT-821024)
4 507 ₴
3 921,09 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-821024
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Одна з найпотужніших кутових шліфувальних машин діаметром 125 мм на ринку YATO YT-821024. Призначений для різання прокату, чавуну, литої сталі, твердих мінеральних та композиційних матеріалів, наприклад: керамограніту, бетону, клінкеру. Завдяки регулюванню швидкості та системі підтримки низької швидкості він також підходить для шліфування нержавіючої сталі.
Пристрій оснащений посиленою шестернею і системою плавного запуску, що забезпечує триваліший термін служби двигуна. Потужний двигун із мідною обмоткою покритий смолою для захисту від пошкоджень. Трипозиційна допоміжна рукоятка прикручується з боків або зверху до кришки редуктора. Комфортна робота болгарки забезпечується гумовим кабелем завдовжки 3 метри. Бічний перемикач зручний, довговічний і дозволяє легко вмикати болгарку навіть у робочих рукавичках. Зовнішній діаметр корпусу невеликий, що забезпечує безпечне та надійне захоплення та напрямок диска вздовж лінії різання. Система швидкої заміни щіток дозволяє здійснювати заміну без розбирання всього пристрою.
Параметри:
- Оберти: 2850-10500 об/хв.
- Діаметр абразивного диска: 125 мм.
- Діаметр отвору абразивного диска: 22 мм.
- Розмір різьблення шпинделя: M14.
- Вага: 2,5 кг.
- Довжина кабелю: 3 м.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1700 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 10500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Не удлиненная |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Размер цанги | 22 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
- Цена: 3 921,09 ₴




