
Газонокосилка аккумуляторная YATO 2×18 В 43 см 50 л без АКБ YT-85225
10 225 ₴
8 895,75 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-85225
Акумуляторна газонокосарка на 4-х колесах YATO: 2х Li-Ion 18В, обрізн діап.Ø=43см, ємн 50л БЕЗ АКБ
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Подвійна 36-вольтова акумуляторна газонокосарка системи YATO забезпечує тихий і комфортний догляд за газоном. Користувач може вибрати один з 3 рівнів регулювання висоти рукоятки. М'яка губка забезпечує зручний хват. Швидкознімні кріплення дозволяють легко скласти косарку для транспортування та зберігання. Косарку можна зберігати у вертикальному положенні, що додатково економить місце. Вимикач увімкнення/вимкнення на ручці оснащений блокуванням для запобігання випадкового запуску. Агрегат працює в режимах ЕКО (максимально економить заряд акумулятора) або АВТО (підлаштовує оберти двигуна під навантаження).
- безщітковий двигун
- ширина різання: 430 мм
- центральне регулювання висоти зрізу на 6 рівнях від 25 до 75 мм
- швидкість обертання: 3300 об/хв
- травосборник з індикатором заповнення: 50 л
- великі колеса діаметром 175 мм (передні) і 250 мм (задні)
- 4-ступінчастий індикатор заряду акумулятора з перемикачем режимів ECO/AUTO
- захист від перегріву елементів живлення
- працює від акумуляторів:
- 2 Ач (YT-82842)
- 3 Ач (YT-82843)
- 4 Ач (YT-82844)
- 6 Ач (YT-82845)
Параметри
- Об'єм травозбірника: 50 літрів
- Діаметр обрізу: 43 см
- Тип батареї: 2х Li-Ion 18В
- Кількість коліс: 4
Особливості
- Екологічність - не потрібно використовувати паливо, що зменшує викиди в атмосферу.
- Легкість в обслуговуванні - відсутність складних механізмів зменшує витрати на ремонт.
- Мобільність - акумуляторна батарея дозволяє працювати незалежно від джерел живлення.
Застосування
Ідеально підходить для приватних садів, невеликих ділянок і парків. Може використовуватись на ділянках із нерівним рельєфом завдяки потужним колесам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Максимальная ширина скашивания | 430 мм |
| Высота скашивания | 75 мм |
| Тип травосборника | Комбинированный |
| Объем травосборника | 50 л |
| Количество колес | 4 шт |
| Мульчирование | Да |
| Материал деки | Пластик |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | Без аккумулятором и зарядного устройства |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Питание | AA |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
- Цена: 8 895,75 ₴








