-13%

Шлифмашина прямая аккумуляторная YATO 18 В 6 мм без АКБ (YT-82824)
3 536 ₴
3 076,32 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82824
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Пряма шліфувальна машина YATO YT-82824 призначена для роботи по металу. Він буде використовуватися в кузовних, фарбувальних та шиномонтажних майстернях, а також для зняття задирок з кромок труб та зняття фасок з металевих кромок. Працює з кінцевими фрезами, наприклад, YT-61729, YT-6171. Живлення забезпечується безщітковим двигуном. Плавний запуск продовжує термін служби коробки. До комплекту входить ключ для кріплення аксесуарів.
- Розмір утримувача інструменту: 6 мм.
- Максимальний діаметр аксесуара: 25 мм.
- Регулювання швидкості: 8000-26000 об/хв.
- Вага: 1,37 кг.
- Вміст комплекту: Пряма шліфувальна машина, ключ для кріплення. аксесуарів x2.
- Розмір нитки: М15.
- Напруга: 18 В постійного струму.
- Рівень безпеки: IPX0.
- Клас електроізоляції: ІІІ.
- Звуковий тиск: 78,0±3,0 дБ(А).
- Акустична потужність: 89,0±3,0 дБ(А).
- Тип батареї: Літій-іонний.
- Вібрації: 2,47±1,5 м/с².
- М'який старт: так.
- Регулювання швидкості: так.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | прямая |
| Максимальное количество оборотов | 26000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 25 мм |
| Вес | 1.37 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Размер цанги | 6 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 076,32 ₴




