-13%

Пила аккумуляторная бесщеточная YATO 18 В 2 А·ч 10 см (YT-828135)
3 916 ₴
3 406,92 ₴
- Менее 5 ед.
- Код: YT-828135
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Акумуляторна пила YATO з безщітковим двигуном. Маленька, зручна акумуляторна пилка на 18 В, призначена для розпилювання деревини при садових та покрівельних роботах. Ідеально підходить для швидкого обрізання гілок дерев, чагарників, колод, вирізування елементів садової архітектури.
Параметри:
- Стрижень та ланцюг: 4" (довжина 100 мм).
- Крок ланцюга: 7,62 мм (0,3 дюйми).
- Ланки ланцюга 26 шт.
- Ширина ланцюга 1,1 мм (0,043").
- Провідне колесо 6 зубів 7,62 мм.
- Швидкість кола: 4,8 м/с.
- Швидкість обертання: 3200 об/хв.
- Місткість батареї: 2000 мАг.
- Захист від випадкового вмикання.
- Тип батарейки: літій-іонний.
- Час заряджання: 1 год.
- Індикатор заряду акумулятора.
- М'яка зручна ручка.
- Вага: 1,1 кг.
- В комплект входять: пиляльний ланцюг, чохол для шини, акумулятор 2 Ач, швидкозарядний пристрій (1 година для акумуляторів 2 Ач).
- Також доступна версія без акумулятора та зарядного пристрою YT-828136.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 100 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Скорость вращения цепи | 4.8 м/сек |
| Количество оборотов | 3200 об/мин |
| Вес | 1.1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Время заряда аккумулятора | 60 мин |
Информация для заказа
- Цена: 3 406,92 ₴




