-13%

Пила аккумуляторная бесщеточная YATO 18 В шина 10 см без АКБ YT-828136
2 176 ₴
1 893,12 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-828136
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Маленька, зручна акумуляторна пилка на 18 В, призначена для розпилювання деревини при садових та покрівельних роботах. Ідеально підходить для швидкого обрізання гілок дерев, чагарників, колод, вирізування елементів садової архітектури.
Параметри:
- Стрижень та ланцюг: 4" (довжина 100 мм).
- Крок ланцюга: 7,62 мм (0,3 дюйми).
- Ланки ланцюга 26 шт.
- Ширина ланцюга 1,1 мм (0,043").
- Провідне колесо 6 зубів 7,62 мм.
- Швидкість кола: 4,8 м/с.
- Швидкість обертання: 3200 об/хв.
- Місткість батареї: 2000 мАг.
- Захист від випадкового вмикання.
- Тип батарейки: літій-іонний.
- М'яка зручна ручка.
- Вага: 1,1 кг.
- У комплекті: пиляльний ланцюг, кришка напрямної шини.
- Також доступна версія з акумулятором 2 Ач та зарядним пристроєм YT-828135.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Аккумулятор |
| Длина шины | 100 мм |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Скорость вращения цепи | 4.8 м/сек |
| Вес | 1.1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество оборотов | 3200 об/мин |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
Информация для заказа
- Цена: 1 893,12 ₴



