-5%

Бур по бетону и камню AEG SDS+ 24x460 мм (AAKSDS24460)
409 ₴
388,55 ₴
- Готово к отправке
- Код: AAKSDS24460
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по бетонІ, камінні SDS+ з 2 пругами AEG
Подбайте про ефективність вашої роботи з нашим свердлом по бетоні, камінні SDS+. Це призначене для професійного використання свердло забезпечує відмінні результати завдяки своїм унікальним характеристикам.
Параметри:
- Діаметр: 24 мм
- Довжина: 460 мм / 365 мм
- Тип хвостовика: SDS+
Особливості:
- Виготовлено зі спеціальних матеріалів, що забезпечують високу зносостійкість.
- Дві спіралевидні ребра для оптимального відведення бруду.
- Підходить для роботи з бетонними та кам'яними поверхнями.
Застосування:
Свердло ідеально підходить для буріння отворів у бетонах, кам'яних будівлях та інших твердих матеріалах. Завдяки своїм характеристикам, ви зможете без зусиль реалізувати будь-які будівельні проекти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Длина рабочей части | 430 мм |
| Диаметр | 24 мм |
| Общая длина | 460 мм |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 388,55 ₴
