-5%

Бур по бетону и камню AEG SDS+ 16x460 мм (AAKSDS16460)
233 ₴
221,35 ₴
- Готово к отправке
- Код: AAKSDS16460
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по бетонІ, камінні SDS+ з 2 пругами AEG
Особливості:
- Тип: SDS+
- Діаметр: 16 мм
- Довжина: 460 мм / 365 мм
- Кількість пруг: 2
Параметри:
- Матеріал: Високоякісна сталь та карбід
- Вага: 0.5 кг
Свердло AEG, спеціально розроблене для робіт з бетоном та каменем. Його унікальна конструкція з двома пругами забезпечує високу ефективність свердління та довговічність використання. Завдяки технології SDS+ ви зможете легко встановлювати та замінювати свердло, що робить його ідеальним вибором для професіоналів та аматорів.
Застосування:
Це свердло ідеально підходить для виконання робіт з буріння отворів у бетоні та камені під анкерні елементи або для монтажу різноманітних конструкцій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Длина рабочей части | 430 мм |
| Диаметр | 16 мм |
| Общая длина | 460 мм |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 221,35 ₴
