-13%

Мини болгарка аккумуляторная бесщеточная YATO 12 В 76 мм без АКБ
3 263 ₴
2 838,81 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82905
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
![]()
![]()
![]()
![]()
Акумуляторний безщітковий різак YT-82905 для лез діаметром 76 мм з монтажним отвором 10 мм. Призначений для різання стали, кераміки, фанери, ПВХ та інших матеріалів. Має фіксатор для заміни диска, решітки, захищені сіткою від пилу і зручна прогумована ручка зі зручним перемикачем. У комплекті акумулятор і зарядний пристрій не входить.
- Кількість оборотів: 19500 об/хв.
- Диск: 76 мм.
- Кріплення для диска: отвір 10 мм.
- Напруга: 12 В.
- Безщітковий двигун.
- Працює від акумуляторів системи Yato 12В: YT-82909 (2Ач), YT-82910 (4Ач).
- Відповідне зарядний пристрій YT-82912 (2A).
Набір дисків (3 шт) в комплекті:
- диск корунд для металу;
- суцільний алмаз для кераміки;
- універсальний диск з вольфрамовим покриттям для дерева, фанери, ПВХ, листового металу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 19500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 76 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Размер цанги | 10 мм |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 838,81 ₴




