-5%

Сверло по железобетону YATO SDS+ Premium X-tip 22x210 мм (YT-41950)
1 305 ₴
1 239,75 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-41950
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по залізобетону YATO : SDS+ Premium
Розміри: Ø= 22 х 210 мм
Тип: "Х"-тип
Кількість різальних пруг: 4 (доля: 20/80)
Параметри
- Матеріал: Високоякісна сталь, спеціально підготовлена для роботи з залізобетоном.
- Вага: легка конструкція для простоти використання.
Особливості
- Преміум якість, яка забезпечує максимальну продуктивність та довговічність.
- Ефективна конструкція із 4 різальними пругами, що дозволяє виконувати чисте та точне свердління.
- Сумісність із системою кріплення SDS+ для швидкої та зручної заміни.
Застосування
Це свердло ідеально підходить для професійного використання в будівництві, ремонті, та монтажних роботах. Використовується для свердління отворів у залізобетонних конструкціях, таких як стіни, плити, та стовпи, з високою ефективністю та результативністю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Длина рабочей части | 180 мм |
| Диаметр | 22 мм |
| Общая длина | 210 мм |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 1 239,75 ₴
